no-img
غنی فایل

دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟


غنی فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟
zip
جولای 14, 2018
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟


در این پست از سایت غنی فایل دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ را برای شما قرار داده ایم. دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد. در ادامه توضیحات تکمیلی دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ را مشاهده می کنید.

شماره پست: ۹۷ نود و هفت.

تعداد صفحات: ۳۵ سی و پنج.

فرمت فایل: ورد word و قابل ویرایش.

موضوع پست: دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟.

برای خرید فایل ورد و قابل ویرایش دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ بر روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید.

۲,۰۰۰ تومان – خرید

 

فهرست مطالب
چکیده ۵
واژگان کلیدی : ۵
مقدمه ۶
بیان مسأله ۸
توصیف وضع موجود ( شواهد ۱) ۱۰
الف. شاخص های کیفی وضع موجود ۱۰
ب. شاخص‌های کمّی وضع موجود ۱۱
اهداف تحقیق ۱۲
ب. اهداف اختصاصی : ۱۲
گردآوری داده ها و اطلاعات برای ارایه راه حل‌ها ۱۳
الف. مشاهده ۱۳
ب. پرسش نامه ۱۴
ج. مصاحبه ۱۴
د. بررسی پرونده های تحصیلی دانش‌آموزان ۱۵
الف: پیشینه ی نظری ۱۶
ب. پیشینه عملی ۱۷
تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها و اطلاعات ۲۱
راه حل های پیشنهادی ۲۲
انتخاب راه حل ها ۲۶
اعتبار بخشی به راه حل ها ۲۸
اجرای راه حل ها (شواهد۲ ) ۲۹
پیشنهاد ها و راهکارها ۳۳
فهرست منابع و مآخذ ۳۵

 

چکیده
عنوان اقدام پژوهی حاضر این است که ، چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم؟ و هدف اصلی آن نیز افزایش میزان علاقه مندی دانش‌آموزان یاد شده به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن می باشد. اما نکته ای که اشاره به آن خالی از لطف نمی باشد ، آن است که اگر چه موضوع و عنوان اقدام پژوهی حاضر، تکراری به نظر می رسد ، اما باید اذعان نمود که گاهی از اوقات ، تکرار نه تنها زیبا و ضروری ست ، که بسیار حیاتی نیز می باشد ! از آن جمله می توان به تکرار شب و روز، تکرار نمازهای پنج گانه در هر روز وغیره اشاره نمود. علاوه بر این ، آشنا نمودن کودکان با اصول و مبانی دین اسلام، به ویژه قرآن کریم ، آن هم در پایه اول دبستان ، همواره نیازمند تکرار است. زیرا عامل « تکرار » در فرایند تدریس ، امری اجتناب ناپذیر می باشد. بدون شک ، انجام این تحقیق ، از ابعاد گوناگون دارای اهمیت و ضرورت بسیار بوده است. زیرا از یک سو، علاوه بر ایجاد علاقه مندی در دانش‌آموزان پایه اول دبستان ……… به درس قرآن ، میزان فعالیت و مهارت آنان در روخوانی ، روان خوانی ، قرائت و حفظ آیات ، پیام ها و داستان های قرآنی را افزایش می داد و از دیگر سو، موفقیت دانش‌آموزان در یادگیری دیگر دروس( قرائت فارسی ، جمله نویسی ، املا و غیره ) را نیز امکان پذیر می ساخت.
واژگان کلیدی :
دانش آموزان – پایه اول- قرآن – علاقه مندی

کلمات کلیدی این پست: دانلود اقدام پژوهی چگونه توانستم میزان علاقه مندی دانش‌آموزان پایه اول را به درس قرآن و فعالیت های مربوط به آن افزایش دهم, اقدام پژوهی, دانلود اقدام پژوهی, اقدام پژوهی علاقه مندی به درس قرآن, اقدام پژوهی پایه اول, اقدام پژوهی افزایش فعالیت های قرآن.

۲,۰۰۰ تومان – خرید

بازدیدها: 16موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *