no-img
غنی فایل

دانلود گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان - غنی فایل


غنی فایل

ادامه مطلب

دانلود گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان
zip
ژوئن 24, 2019
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان


در این پست از سایت غنی فایل دانلود گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان را برای شما قرار داده ایم. این گزارش کاورزی مربوط به دانشگاه فرهنگیان و دبیری تاریخ می باشد.

این گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ در قالب فایل ورد WORD و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد. تمام نکات در آن رعایت شده و عالی می باشد.

در ادامه توضیحات تکیمیلی دانلود گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان را مشاهده می کنید.

شماره پست: ۲۸۶ دویست و هشتاد و شش.

تعداد صفحات: ۵۹ پنجاه و نه صفحه.

فرمت فایل: ورد WORD  و قابل ویرایش.

موضوع: دانلود گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان.

برای خرید فایل ورد و قابل ویرایش این گزارش کارورزی دبیری تاریخ بر روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید.

۳,۰۰۰ تومان – خرید

چکیدهیکی از راهکارهای عملیاتی در سند تحول بنیادین آموزش وپرورش، گسترش فرهنگ تفکر و پژوهش محوری وایجاد شبکه های فعال پژوهشی درنظام تعلیم وتربیت است تا نظام آموزشی باتحولات جهانی در عرصه های علمی، فناوری و ... همگام باشد .

این راهکار نیازمند معلمانی خردمند ، خلاق و نوآوری است که روحیه ی کنجکاوی وپژوهشگری داشته باشند و از روشهای نوین درفرایندیاددهی – یادگیری استقبال کنند تا بتوانند دانش آموزانی پژوهشگر تربیت نمایند .

یکی از روشهایی که امروزه اکثرنظام های آموزشی دنیا برآن متمرکز شده اند، فرایند درس پژوهی است که موجب پرورش حرفه ای معلم می شود .

لذا در این ترم از کارورزی با گروه درس پژوه به بررسی یک درس از کتاب تاریخ سال دوم دبیرستان پرداختیم و پس از تشکیل جلسات متعدد با گروهمان ، نقشه ذهنی محتوا را طراحی کردیم و سپس با کمک نقشه ذهنی طرح درسمان را نوشته و در گروه آن را نقد کرده و پس از رفع اشکالات، طرح درس را به اجرا در آوردیم و در نهایت به نقد و ارزیابی اجرا در گروه پرداخته و نواقص کار را اصلاح کردیم .

دانلود گزارش کارورزی 4 دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان

دانلود گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان

فهرستفصل اول: فرایند درس پژوهی و توسعه حرفه ایبخش اول : طراحی واحد یادگیری.......................................۷۱-۱" مقدمه........................................................ ۷۲-۱ " تعیین هدف.........................................................۹۳-۱ " طراحی واحد یادگیری.............................................۱۰۴-۱ " طراحی نقشه ذهنی.................................................... ۱۱۵-۱ " استخراج ایده ی کلی.................................................. ۱۲۶-۱ " شایستگی مورد انتظار.....................................................۱۲۷-۱ " طراحی ملاک های شایستگی و سطوح هریک از آنها..................۱۲۸-۱ " تعیین تکلیف عملکردی......................................................۱۳۹-۱ " طرح پرسش اساسی.....................................................۱۳۱۰-۱ " طرح تکلیف یادگیری........................................................ ۱۴بخش دوم: اجرای واحد یادگیری.................................................۱۶۱-۲ "اجرای واحد یادگیری.............................................................۱۶۲-۲ " تولید مواد آموزشی مورد نیاز اجرای واحد یادگیری......................۱۷۳-۲ " هدایت فرایند یادگیری.............................................................۱۷۴-۲ "ارزیابی از شایستگی های کسب شده توسط دانش آموزان.....................۱۸۵-۲ "تامل و بازنگری............................................................۱۸

فصل دوم:روایت من از کارورزی ۴۱-" روایت فرایند درس پژوهی و توسعه حرفه ای...................۱۹۲-" کد گذاری..............................................................۲۱۳- " تحلیل وتفسیر داده ها...................................۲۳ضمائم.........................................................................۲۴کاربرگ الف:نگارش های روزانه کارورز..............................................۲۴کاربرگ ب: گزارش جلسات بحث و گفتگو با استاد/ گروه های کوچک/ بحث های جمعی/ سمینارها.....۳۸کاربرگ ج: چارچوب تهیه طرح آموزشی.............................۳۹منابع وماخذ................................۵۴

کلمات کلیدی این پست: گزارش کارورزی, دانلود گزارش کارورزی, گزارش کارورزی دانشگاه فرهنگیان, گزارش کارورزی دبیری تاریخ, گزارش کارورزی ۴, گزارش کارورزی چهار, گزارش کارورزی ۴ دانشگاه فرهنگیان, گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ, گزارش کارورزی دبیری تاریخ, دانشگاه فرهنگیان,دانلود گزارش کارورزی ۴ دبیری تاریخ دانشگاه فرهنگیان,.

۳,۰۰۰ تومان – خرید

بازدیدها: 95درباره نویسنده

غنی فایل 527 نوشته در غنی فایل دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *