no-img
غنی فایل

طرح درس روزانه نشانه چ فارسی اول ابتدایی - غنی فایل طرح درس روزانه نشانه چ


غنی فایل

ادامه مطلب

DOC
طرح درس روزانه نشانه چ فارسی اول ابتدایی
doc
مارس 25, 2020
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح درس روزانه نشانه چ فارسی اول ابتدایی


در این پست از سایت غنی فایل طرح درس روزانه نشانه چ فارسی اول ابتدایی را برای شما قرار داده ایم. طرح درس روزانه نشانه چ فارسی اول ابتدایی در قالب فایل ورد و قابل ویرایش اماده خرید و دانلود می باشد.

۲,۰۰۰ تومان – خرید

شماره پست: ۴۸۰ .

تعداد صفحات: ۲ صفحه.

فرمت فایل: وردword و قابل ویرایش.

- کلی: درپایان درس انتظارمی رود دانش آموزان با شکل و صدای نشانه ( چـ چ (وتشخیص آن در کلمات آشناشوند.اهداف جزئی :درپایان درس انتظارمی رود دانش آموزان با موارد زیر آشنا شوند:- صدای (چـ چ)- تلفظ صحیح آن- نوشتن صحیح صدا- محل قرار گرفتن آن در کلمه و قوائد آن- کلماتی که صدای اول و وسط آخرآن (چـ چ) باشد- تشخیص صدا در اول و وسط و آخر کلمه- محل قرار گرفتن آن در جدول- طبیعت و محیط های طبیعی (چشمه و …)- شناخت حیوانات اهلی (قوچ)- شناخت چوپان و نوع مسئولیت او

اهداف رفتاری :دانش آموز در پایان درس بتواند :با آزمونی سوالات داده شده را انجام دهد که سوالات عبارتند از :- دور صدای (چـ چ) را خط بکشد .( دانشی -روانی حرکتی)- شکل صدای (چـ چ) را صحیح بنویسد .(روانی حرکتی)- نام تصاویر را بنویسد .(دانشی -روانی حرکتی)- در جای خالی با افزدودن (چـ چ ) کلمه را کامل کند . (روانی حرکتی)- در جای خالی کلمه هایی بنویس که یکی از نشانه های مشخص شده در آن به کار رفته باشد .(روانی حرکتی)- با استفاده از کلمه های هر ردیف یک جمله بنویسد.(روانی حرکتی)- نشانه ها را ترکیب کند و یک کلمه بنویسد.(روانی حرکتی- دانشی)- صدای (چـ چ) را در جدول نشان دهد .(روانی حرکتی)- تمرینات را با علاقه انجام دهد . (عاطفی)

۲,۰۰۰ تومان – خرید

بازدیدها: 10درباره نویسنده

غنی فایل 527 نوشته در غنی فایل دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *