no-img
غنی فایل

طرح درس روزانه نشانه گ فارسی اول ابتدایی - غنی فایل طرح درس روزانه نشانه گ فارسی


غنی فایل

ادامه مطلب

DOC
طرح درس روزانه نشانه گ فارسی اول ابتدایی
doc
مارس 25, 2020
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح درس روزانه نشانه گ فارسی اول ابتدایی


در این پست از سایت غنی فایل طرح درس روزانه نشانه گ فارسی اول ابتدایی را برای شما قرار داده ایم. طرح درس روزانه نشانه گ فارسی اول ابتدایی در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد.

۲,۰۰۰ تومان – خرید

شماره پست: ۴۸۳ .

تعداد صفحات: ۲ صفحه.

فرمت فایل: ورد WORD و قابل ویرایش.

- کلی: درپایان درس انتظارمی رود دانش آموزان با شکل و صدای نشانه ( گـ گ ) وتشخیص آن در کلمات آشناشوند.اهداف جزئی :درپایان درس انتظارمی رود دانش آموزان با موارد زیر آشنا شوند:- صدای (گـ گ)- تلفظ صحیح آن- نوشتن صحیح صدا- محل قرار گرفتن آن در کلمه و قوائد آن- کلماتی که صدای اول و وسط آخرآن (گـ گ) باشد- تشخیص صدا در اول و وسط و آخر کلمه- محل قرار گرفتن آن در جدول- با حیوانات وحشی در جنگل- با حیوانات اهلی که در محل زندگی ما هستند .

اهداف رفتاری :دانش آموز در پایان درس بتواند :با آزمونی سوالات داده شده را انجام دهد که سوالات عبارتند از :- دور صدای (گـ گ) را خط بکشد .( دانشی -روانی حرکتی)- جای خالی را با یکی از شکل صدای (گـ گ) کامل کند.(روانی حرکتی –دانشی)- شکل صدای (گـ گ) را صحیح بنویسد .(روانی حرکتی)- نام تصاویر را بنویسد .(دانشی -روانی حرکتی)- با کلمات داده شده جمله بسازد . (دانشی – روانی حرکتی)- با کلمات در هم ریخته جمله بنویسد.(دانشی –روانی حرکتی)- صدای (گـ گ) را در جدول نشان دهد .(روانی حرکتی)- تمرینات را با علاقه انجام دهد . (عاطفی)

۲,۰۰۰ تومان – خرید

بازدیدها: 11درباره نویسنده

غنی فایل 527 نوشته در غنی فایل دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *